Yhteystiedot

Pyhän Hildegardin seura ry

Rantakatu 13 A 12
90100 OULU

Hallituksen jäsenet

Terttu Kolivuori
Puheenjohtaja
Rantakatu 13 A 12
90100 OULU

puh: +358415071831

email: tesyko@gmail.com

Ester Vaara
Sihteeri

puh: +358405821136

email: Ester.Vaara@gmail.com

Aili Hörnström

puh: +358400552515

email: aili777@hotmail.com

Anja Kaikkonen

puh: +358415495096

email: amkaikkonen@gmail.com

Salme Kianne

puh: +358400286133

Kaija Saromaa

tuotemyynti
puh: +358503730066

Heli Yrtti

puh: +358407280813

email: heliyrtti@gmail.com 

Pirjo Vähäkoski

Hallituksen varajäsen

puh: +358405348588

Yhteyshenkilöt

Oili Forsman
Turun yhteyshenkilö
puh: +358405329983

email: oilimirjam@gmail.com

Marjaana Moisio

Tampereen yhteyshenkilö

puh: +358505757272

email: moisio@gmail.com

Mirja Nylund

Helsingin yhteyshenkilö

puh: +358451213030

email: mmnylund11@gmail.com

Marja Kortesalmi

Jyväskylän yhteyshenkilö

puh: +358409346674

email:kortema@hotmail.com

Sinikka Somero

Vihanti

+358400250378

email: sinikka.somero@gmail.com

Hildegard-kirjat ja jäsenasiat
Myynti: KopioTori Oy
puh: 08-373 665

Liittymislomake / Yhteydenottolomake

Liity meihin tai ota yhteyttä muuhun asiaan liittyen alla olevalla lomakkeella.

Nimi *

Sähköposti

Puhelin

Viesti *

captcha

A